Dawkowanie

małe psy <5 kg
1-2 szt/dzień

¶rednie psy <10 kg
3-4 szt/dzień

duże psy >10 kg
5-8 szt/dzień

Smakołyki dr Seidla na piękn± sier¶ć

Pełnowarto¶ciowy przysmak dla psów wzbogacony o skrzyp polny i cynk. Skrzyp poprawia wygl±d sier¶ci i zapobiega chorobom skórnym. Cynk zwiększa odporno¶ć skóry i przyspiesza gojenie się ran.

Zalecenia

Smakołyki dla utrzymania pięknej skóry i sier¶ci zwierzęcia. Szczególnie polecane w czasie linienia, przy problemach z sier¶ci± i skor± oraz przed wystawami. Doskonała przek±ska między posiłkami lub nagroda w czasie szkolenia (jako treserki).

Składniki aktywne

Ilo¶ć w mg/1 smakołyk:

  • skrzyp polny – 28,8 mg,
  • cynk – 2,7 mg

Uwagi

Podaj±c psu Smakołyki dr Seidla na piękn± sier¶ć nie trzeba stosować dodatkowej suplementacji skrzypem i cynkiem.

Skład

M±ka kukurydziana, m±ka pszenna, drożdże, tłuszcze zwierzęce, otręby słodowe, suszone mięso wołowe, skrzyp polny, cynk.

Opakowanie

Poręczne, możliwe do postawienia, opakowanie ze strunowym zamknięciem.

Pojemno¶ć

90gSmakołyki

Smakołyki dr Seidla to seria prozdrowotnych przysmaków dla psów i kotów opracowana na bazie specjalistycznej wiedzy medycznej o fizjologii zwierząt. Każdy smakołyk zawiera odpowiednio dobrane składniki aktywne, które zapewniają zaspokojenie różnorodnych potrzeb zdrowotnych naszych ulubieńców. Składy smakołyków zostały tak zbilansowane, żeby zastąpić podawanie suplementów w codziennej diecie zwierząt.

Wszystkie snacki dr Seidla są produkowane w Polsce, przy użyciu lokalnych składników najwyższej jakości. Smakołyki dr Seidla są smaczną i zdrową przekąską do podawania między posiłkami. Poręczne opakowanie ze strunowym zamknięciem gwarantuje długotrwałą świeżość i zapewnia wygodę w czasie podróży lub spacerów.