Dawkowanie

małe psy <5 kg
1-2 szt/dzień

¶rednie psy <10 kg
3-4 szt/dzień

duże psy >10 kg
5-8 szt/dzień

Smakołyki dr Seidla MIX 2w1 dla psów na piękn± sier¶ć & ¶wieży oddech

Pierwszy na rynku MIX dla psów wzbogacony o dobroczynne substancje w ilo¶ciach odpowiadaj±cych suplementom diety. Skrzyp polny i cynk poprawiaj± stan skóry i sier¶ci. Chlorofil i Yucca neutralizuj± nieprzyjemny zapach z pyska i zmniejszaj± intensywno¶ć zapachu zwierz±t oraz ich odchodów. Ciasteczka można rozróżnić po kolorze:

* zielony – z chlorofilem i Yucc±
** br±zowy – ze skrzypem i cynkiem

Zalecenia

Smakołyki na piękn± sier¶ć (br±zowe):
Dla utrzymania pięknej skóry i sier¶ci zwierzęcia. Szczególnie polecane w czasie linienia, przy problemach z sier¶ci± i skor± oraz przed wystawami. Doskonała przek±ska między posiłkami lub nagroda w czasie szkolenia (jako treserki).

Smakołyki na ¶wieży oddech (zielone):
Do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów. Doskonała przek±ska między posiłkami lub nagroda w czasie szkolenia (jako treserki).

Składniki aktywne

Ilo¶ć w mg/1 smakołyk piękna sier¶ć:

  • skrzyp polny – 22 mg
    cynk – 2 mg

Ilo¶ć w mg/1 smakołyk ¶wieży oddech:

  • chlorofil – 0,5 mg
  • Yucca Schidigera – 15 mg

Skład

m±ka kukurydziana, m±ka pszenna, drożdże, tłuszcze zwierzęce i ro¶linne, otręby, suszone mięso, *chlorofil (Ľródło: suszona pietruszka), Yucca Schidigera ; **ziele skrzypu polnego, cynk

Opakowanie

Poręczne, możliwe do postawienia, opakowanie ze strunowym zamknięciem.Smakołyki

Smakołyki dr Seidla to seria prozdrowotnych przysmaków dla psów i kotów opracowana na bazie specjalistycznej wiedzy medycznej o fizjologii zwierząt. Każdy smakołyk zawiera odpowiednio dobrane składniki aktywne, które zapewniają zaspokojenie różnorodnych potrzeb zdrowotnych naszych ulubieńców. Składy smakołyków zostały tak zbilansowane, żeby zastąpić podawanie suplementów w codziennej diecie zwierząt.

Wszystkie snacki dr Seidla są produkowane w Polsce, przy użyciu lokalnych składników najwyższej jakości. Smakołyki dr Seidla są smaczną i zdrową przekąską do podawania między posiłkami. Poręczne opakowanie ze strunowym zamknięciem gwarantuje długotrwałą świeżość i zapewnia wygodę w czasie podróży lub spacerów.