Dawkowanie

Do 10 smakołyków dziennie

Smakołyki dr Seidla dla kotów Malt - do odkłaczania

Pierwszy na rynku przysmak dla kotów wzbogacony o taurynę i ekstrakt słodowy w ilo¶ciach odpowiadaj±cych suplementom diety! Tauryna (aminokwas egzogenny) jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowaniu układu nerwowego i narz±du wzroku. Ekstrakt słodowy ułatwia transport włosów przez przewód pokarmowy kota i zapobiega tworzeniu się kul włosowych (pilobezoarów).

Zalecenia

Polecane dla wszystkich kotów w okresie wymiany okrywy włosowej, a w szczególno¶ci dla kotów długowłosych.

Składniki aktywne

Ilo¶ć w mg/1 smakołyk:

  • ekstrakt słodowy – 50 mg

  • tauryna – 2 mg

Skład

m±ka pszenna z pełnego przemiału, m±ka kukurydziana, słód jęczmienny, sorbitol, suszone mięso zwierzęce, suszona aronia, hydrolizowane mięso zwierzęce

Pojemno¶ć

50 gSmakołyki

Smakołyki dr Seidla to seria prozdrowotnych przysmaków dla psów i kotów opracowana na bazie specjalistycznej wiedzy medycznej o fizjologii zwierząt. Każdy smakołyk zawiera odpowiednio dobrane składniki aktywne, które zapewniają zaspokojenie różnorodnych potrzeb zdrowotnych naszych ulubieńców. Składy smakołyków zostały tak zbilansowane, żeby zastąpić podawanie suplementów w codziennej diecie zwierząt.

Wszystkie snacki dr Seidla są produkowane w Polsce, przy użyciu lokalnych składników najwyższej jakości. Smakołyki dr Seidla są smaczną i zdrową przekąską do podawania między posiłkami. Poręczne opakowanie ze strunowym zamknięciem gwarantuje długotrwałą świeżość i zapewnia wygodę w czasie podróży lub spacerów.