Repelex Garden utrzymuje psy i koty z daleka

Repelex Garden wydziela zapach nieprzyjemny dla zwierz±t, przez co unikaj± one zbliżania się do miejsc chronionych preparatem. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii produkcji substancje aktywne powoli uwalniaj± się z granulek, co zapewnia długotrwałe działanie preparatu.

Zalecenia

Repelex Garden to preparat w postaci granulek przeznaczony do ochrony ogrodów, trawników, kwietników itp. przed „znaczeniem” oraz niszczeniem przez psy i koty.

Sposób użycia

Granulki preparatu Repelex Garden rozrzucić na chronionym terenie (np. na powierzchni trawnika, pod drzewem, krzewami, rabatami czy w okolicach ogrodzenia). 100g preparatu wystarcza do ochrony 5m2 powierzchni przez około 2-4 tygodnie. Repelex Garden jest produktem ulegaj±cym biodegradacji, przez co długo¶ć jego działania jest zależna od warunków atmosferycznych i może ulec skróceniu podczas długotrwałych deszczów.

Skład

kompozycja zapachowa

Opakowanie

granulki 250g, 1kgPomoc Behawioralna

Zwierzęta domowe to nasi ukochani przyjaciele. Uwielbiamy się z nimi bawić, pieścić je i cieszyć się ich towarzystwem. Czasem jednak ich niesforność przysparza nam wiele kłopotów. Seria Pomocy Behawioralnych dr Seidla została stworzona z myślą o wszystkich właścicielach psów i kotów, którzy chcieliby uzyskać pomoc w wychowywaniu swoich pupili. Dzięki naszym preparatom nauczenie prawidłowych zachowań oraz oduczenie niewłaściwych nawyków będzie łatwiejsze i skuteczniejsze.